Hakkımızda

https://www.apaydinmetal.com.tr/wp-content/uploads/2021/06/apaydin@0.jpg

Vizyonumuz

Gelecek projeksiyonu bizim için hep ön plandadır. Kaliteli sunumu teknoloji ile birleştirerek gelecek yıllarda da tel ve çit ürünlerimizi kendi markamızla üreten, dayanıklı ve mukavemetli ürünleri ile piyasada anılan bir firma olmaya devam etmek vizyonu ile çalışıyoruz.

Hakkımızda

2002 yılından bu yana çit sektöründe FERMO markası ile “kalitesi, güvenilirliği ve zengin çözümleri” sayesinde adını sıkça duyurmuş olan firmamız 2011 yılı itibarı ile kıyı koruması, erozyonla mücadele, kaya düşme koruması, istinat yapıları ve bunlar gibi daha birçok kullanım alanı olan Gabion üretimine başlamıştır.

APAYDIN METAL A.Ş. ; farklı olarak Gabion’u uzun yıllar boyunca korozyona karşı yüksek direnç gösteren yüksek galvanizli ve mukavemeti arttırılmış düşük karbonlu çelik tellerden üretilerek siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmuştur.

Misyonumuz

En son teknoloji ile üretilen kaliteli  ürünlerimizin ulusal ve uluslararası pazarda yer alması misyonu ile hizmet vermekteyiz. Kısa vadede tel ve çit  ürünlerimizi pazardaki satıcılara ulaştırarak en verimli çözümleri üretmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Uzun vadede ise inovatif çözüm ve yenilikçi üretim yaklaşımlarımızla uluslararası pazarda en verimli ürünleri en ekonomik şekilde sunmaktır.

İnovasyon
Fulfilling client requests on the go
Hızlı Çözümler
Manufacturing the requested product
Ekip Ruhu
Finishing upon requested time
Geri
WhatsApp
Eposta
Beni Ara

    Telefon Numaranızı gönderin sizi hemen arayalım.