İLYAS KILIÇ

Temmuz 2, 20210

Yeni yıl yeni hedefler  ve geleceğe umutla  bakan bir marka ‘’APAMET BOYLER’’

Merhaba Saygı deger Müşterilerimiz,

Malumunuz üzere her anlamda çok zor bir yıl geçirdik. Yeni yılda Covid-19 salgınının bir an önce bitmesini temenni ediyorum.

Çin’de küçük bir balık pazarında ortaya çıkan bu virüsün tüm dünyayı etkileyen bir pandemiye dönüşmesinde ihracat yapan bir firma için çıkartılacak çok ders var. Bu durum bizlere dünyada insanlar arası etkileşimin ne denli hızlı olduğunu bir kez daha gösterdi .İhracatımızı insanlar arası bu etkileşim gücü üzerine şekillendirmemiz gerek diye düşünüyorum.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen Apamet Boyler markası gün geçtikçe büyümekte ve yatırımlarına devam etmektedir. Bu süreçte ürün yelpazemizi genişlettik. 4000-5000-6000lt kapasiteli boyler üretimine geçen yıl Eylül ayından itibaren başladık. Müşteriler imiz 65lt den 6000lt ye kadar boyler ihtiyaçlarını bizlerden karşılayabilecekler. Bu yeni ürünlerin rakiplerinden 3 farklı özelliği bulunmaktadır.

  1. Arttırılmış serpantin yüzeyi sayesinde yüksek performanslı,
  2. 2 adet anot çubuğu sayesinde uzun emaye ömrü,
  3. Dik sevkiyat sayesinde düşük nakliye maliyeti.

4000-5000-6000lt kapasiteli ürünlerimizin tamamı TSE standartlarına uygundur. Resmi Projelerde gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Apamet Boyler olarak 2020 Aquaterm Moskova fuarına katıldık. Fuar süresince 200 farklı irili ufaklı firmalar ile görüşme şansımız oldu. Rusya ve civar ülkelerinden fuara yoğun bir katılım vardı. Uzun süredir iletişim halinde olduğumuz Rus müşterilerimizle yüz yüze görüşmeler ve toplantılar yaptık. Bu görüşmeler neticesinde ilk Rusya ihracatımızı gerçekleştirdik. Rusya pazarı girmiş olmamız Apamet Boyler makamız adına büyük bir başarı diyebilirim. İleriki zamanlarda bu pazar ile ilgili  çok daha güzel haberler duyacaksınız. Özellikle Türk Cumhuriyetleri olmak üzere, Balkan ülkeleri ve Kuzey Afrika ülkeleri üzerinde pazar araştırmamız ve satışlarımız devam etmektedir. Bu ülkelerde bizleri tercih eden tüm müşterilerime buradan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Hizmetlerimizin artarak devam edeceğinden emin olabilirisiniz.

Sözlerime son verirken vurgulamam gerekir ki gerek iç pazarda gerekse dış pazarda muvaffak olabilmek için yoğun mesai harcayarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Şu bir gerçek ki sürekli yenilenmeyen ve müşteri taleplerini dikkate almayan firmalar yarışın gerisinde kalmaya mahkümdur.20 yy da pazarlamada 4P geçerli olurken günümüzde ise pazarlama kuralına 3 madde daha eklemiştir. Markamız adına geleceğe sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsak Pazarlama 7P bileşenlerine tamamıyla hakim olmalı ve çalışanlarımızın bu kurallar çerçevesinde hareket etmeleri sağlanmalıdır.

Bu vesile ile 2021 yılının firmamıza ve tüm müşterilerimize önce sağlık, huzur ve bol kazanç getirmesi ümidiyle, hayırlı günler dilerim.

İlyas KILIÇ

Apamet Boyler İhracat Sorumlusu ve Satış Pazarlama Uzmanı.

Yurum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Geri
WhatsApp
Eposta
Beni Ara

    Telefon Numaranızı gönderin sizi hemen arayalım.