Isıtma ve Enerji
Isıtma ve Enerji

Apaydın Metal Ürünleri  San. Tic. A.Ş‘nin %100 iştiraki ile 2014 sonu 2015 başı yeni bir yatırımla ısı ve enerji sektörüne Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. adlı firma ile girmiştir.

Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.; 6,000m² kapalı alanımız ile yeni fabrikamızda her türlü EMAYE KAPLI boyler üretimi yapılmaktadır. APAMET BOYLER markası ile girmiş olduğumuz ısı ve enerji sektörüne gelişen teknolojiye ayak uydurarak en iyi mühendislik kadrosu ve teknik kadro, en iyi makina parkuru ve kalite kontrol sistemi ile  bu işi en kaliteli, en güvenilir bir şekilde yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

BoylerElegant Tek Serpantinli Boyler

Elektrikli ısıtıcılar ile veya herhangi bir su ısıtma kaynağı ile ısınan suyun depolandığı, uzun süre muhafaza edildiği, kullanım esnasında tekrar suyu ısıtmaya ihtiyaç duyulmayan bu sayede de ekonomi yaptıran cihazlardır.

Sitemizde Okul, Villa, İşyeri, Fabrika, Hamam, Yurt Otel, Pansiyon ve onlarca farklı proje için en uygun sıcak su çözümüne ulaşabilirsiniz.

Apamet Boyler markamızla her projenize uygun boyler çeşidine ulaşmak için tıklayınız..

Serpantinli Boyler Elegant Çift Sepratinli  Boyler

Serpantin boyler içerisindeki kıvrımlı borudur. Bu borulardan geçen sıcak su sayesinde boyler içerisinde bulunan suyun sıcaklığı sürekli muhafaza edilir. Serpantin arttıkça suyu ısıtmak daha ekonomik hale gelir.

Akümülasyon Tankı

Isıtma ve soğutma sistemlerinde şartlandırılmış suyun hijyenik olarak depolanmasında kullanılır. Genellikle bir ısı değiştirici (plakalı eşanjör.. vs ) ardına monte edilir.

Isı Pompası Boyleri

Düșük rejimlerde çalımaya uygun, diğer boylerlere göre serpantin yüzey alanı fazla, düșük ısıtıcı akıșkan sıcaklığında çalıșacak sistemler için yüksek performans göstererek ısıtıcının verimliliğini arttıran Boylerdir.

Elektrikli Su Isıtıcısı

Elektrik enerjisi ile sıcak suyun hazırlanmasını depolanmasını sağlayan emayeli Boylerler otel, bina, villa, fabrika ve sıcak suya ihtiyaç duyulan her yerde kullanılmaktadır.

Our Brands

Apaydın Grup

shape