Tel ve Çit Ürünleri
Tel ve Çit Ürünleri

Fermo Çit

Apaydın Grup bünyesinde Tel ve Çit ürünleri ile ilgili Fermo markamızı yakından incelmek için web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. Fermo Web Sitesi 

 

Panel Çit İle Çevrenizi Koruyun

Panel Çit'le sınırlarınızı belirleyin.Çevre koruma sistemlerinde Ekonomik,Pratik ve Kalıcı Çözüm... Estetik ve güvenliği bir arada sunduğumuz panel çitlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlara satışını gerçekleştirmekteyiz

İmalat kalitesi kadar montaj kalitesine de önem veren firmamız, montaj kolaylığı ve sağlamlığı için yeni özel tasarımlar yapmaktadır. Panel çit sistemleri genelde; fabrikalar, villalar, siteler, havalimanları, askeri alan park ve bahçeler gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.

Çit

 

Çelik Hasır Yerine Halat Hasır

Apa Halat Hasırimage title

Firma olarak kendi üretimimiz olan ürünlerimizden sizin için seçtiklerimizi en iyi şekilde sunmaya çalışmaktayız. Bu ürünler; İnşaat sektörüne hitap eden zemin altında beton takviye edici tel donatı olarak kullanabileceğimiz halat hasır, dağ yamaçlarında kullanılan kaya ve taş düşmesi koruma ağı; ısı sektörüne hitap eden boyler, yapı sektörüne hitap eden panel çit, endüstriyel ürünlerde rabis teli, çit sektörüne hitap eden helezon ve altıgen örme çit teli ve mimari sektörlere hitap eden çimli çittir. Tüm Ürünlerimiz kalite ve fiyat avantajı sağlamaktadır. Ürünlerimizin kendine has kritik özellikleri, farklılıkları ve avantajları vardır. Bazı ürünlerimiz kendi AR-GE ürünlerimiz olup patenti firmamıza aittir.

Çelik Hasırdan Daha Mukavemetli Ve Çok Daha Ekonomik

Apa halat hasır sadece Türkiye'de değil dünyada da ilktir. Dünyada kullanılan benzer ürünler vardır. Dünya çapında kullanılan ürünler incelenmiş, geliştirilmiş ve Apa Markası ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

 

Çimli Çit İle Zeminleri GüzelleştirinÇit

Estetik açıdan göze hitap ettiği için çimli çit uygulamaları yaygın olarak kafe, restoran girişi, park ve yol kenarları gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sıradan çit görünümünün yerine birçok iş yeri ve mekan sahibi, müşterilerini daha estetik bir ortamda ağırlamak için çimli çit dekor uygulamalarını tercih etmektedir.

Detaylı bilgi İçin Tıklayınız

 

Altıgen Örme Tel

Altıgen örgü biçiminde bahçe çiti veya teli olarak kullanılan bu ürünler muadillerine göre fiziki özelliklerinden ötürü sağlamlık göstermektedir. Özel karışım galveniz kaplı ve pvc kaplı olarak kullanılırlar. Göz aralığına ve tel  kalınlığına göre farklılık gösterseler de esas olan çitin ağırlığı veya şekli değil mukavemetidir. Dünya’daki en ekonomik ve en sağlam çit ürünleri altıgen biçimindedir.

Altıgen Örme Tel Ürünleri İçin Tıklayınız 

 

 

Diğer Tel ve Çit ürünleri

Apaydın Grup bünyesinde diğer Tel ve çit çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz 

Altıgen Örme TelAltıgen Örme Tel Dikenli TelDikenli Tel Kümes TeliKümes Teli
Helezon TelHelezon Tel Halat ÇitHalat Çit Galvanizli TelGalvanizli Tel
PVC TelPVC Tel ÇiviÇivi Tavlı TelTavlı Tel
Our Brands

Apaydın Grup

shape