Şubeler
Apaydın Grup

Apaydın Grup Samsun Çit Dünyası - Samçit

Çit Dünyası - Samçit  2007 yılında Samsun'da hizmet vermeye başladı. Fermo ürünlerimizin içinde bulunduğu çit ürünlerinin satışı ve montaj hizmetlerine ek olarak, peyzaj ve peyzaj hizmetleri de vermektedir.

  •  Adres: İlkadım San. Sit. Girişi Uzunlar Cad. No:5 Kutlukent / SAMSUN TÜRKİYE
  •  Email: samcit2009@hotmail.com
  •  Telefon: +90 (362) 266 41 13
  •  Fax: +90 (362) 266 41 85
  •  Detaylı bilgi için tıklayınız.
blog-thumb
Apaydın Grup

Apaydın Grup İstanbul Apa Çit

APA A.Ş. şubemizle 3 Katlı mağazada Çit ürünleri ve Emaye Kaplı Boyler ürünlerinde belli bir stok tutup, showroomda sergilemekte ve müşterilerine sunmaktadır.

APA A.Ş.  üretilen tüm ürünlerin, başta İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye ve Dünya’ya daha profesyonel olarak satışını, en seri ve kolay bir şekliyle yapmayı hedeflemektedir.

Başta Çit olmak üzere, boyler sektörlerinde de iddalı konuma gelen firmamız, sektörünün en iyisi olma yolunda yatırımlarına devam etmektedir. Bir taraftan arge çalışmalarına ağırlık verip, sektöründe oluşturduğu yeniliklerle farkındalık oluşturup, bir taraftan da ürün kalitesine odaklanmaktadır. İmalattaki bu çalışmaları aksatmadan ve ürüne odaklı konsantrasyonu bozmadan istenilen hedeflere ulaşmak için, ayrı bir satış  organizasyonu olarak, APA  A.Ş. kurulmuştur. Böylece asıl uzmanlık alanı olan ticari faaliyetini, bir asırlık geçmişinden aldığı tecrübe ile, hem yurt içi ve hem de yurt dışı satışlarına  profesyonel olarak odaklanmayı hedeflemektedir.  

blog-thumb
Apaydın Grup

Apaydın Grup Amasya Apamet Boyler

Apaydın Metal Ürünleri  San. Tic. A.Ş‘nin %100 iştiraki ile 2014 sonu 2015 başı yeni bir yatırımla ısı ve enerji sektörüne Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. adlı firma ile girmiştir.

Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.; 6,000m² kapalı alanımız ile yeni fabrikamızda her türlü EMAYE KAPLI boyler üretimi yapılmaktadır. APAMET BOYLER markası ile girmiş olduğumuz ısı ve enerji sektörüne gelişen teknolojiye ayak uydurarak en iyi mühendislik kadrosu ve teknik kadro, en iyi makina parkuru ve kalite kontrol sistemi ile  bu işi en kaliteli, en güvenilir bir şekilde yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

blog-thumb
Our Brands

Apaydın Grup

shape